Hledat
800 800 110Po - Pá 7.00 - 15.00 h

Jarní bonus ARTOSI - každá druhá screenová roleta zdarma

S přicházejícím časem jara přichází také možnost zkrášlit si svou zahradu. Abyste si i Vy mohli tu svou přetvořit podle svých představ, společnost ISOTRA přichází s ojedinělou nabídkou.

Od 24.3. 2021 do 7.5. 2021 při závazné objednávce pergoly ARTOSI, kterou potvrdíte v síti prodejců ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA je možné získat až 3 screenové rolety zdarma. Tato nabídka se vztahuje na screenové rolety HR8-ZIP, ALFA-ZIP a ALFA PLUS-ZIP*.

Jako každá jiná akce, má i tato určitá pravidla:

  1. Vytvoření závazné objednávky na pergolu ARTOSI v termínu trvání akce.
  2. K pergole ARTOSI závazně objednat screenové rolety dle uvedené nabídky výše.
  3. Musí Vám být více než 18 let.

Pokud si objednáte 2 screenové rolety, zaplatíte 1. Pokud si objednáte 4 screenové rolety, zaplatíte 2. Pokud si objednáte 6 screenových rolet, zaplatíte 3.

Podmínkou pro získání screenové rolety zdarma je vygenerování unikátního kódu na https://www.artosi.cz/konfigurator. Na těchto stránkách si nakonfigurujte pergolu ARTOSI, včetně screenových rolet. Před odesláním nezávazné poptávky budete mít možnost v posledním kroku konfigurace vygenerovat unikátní kód, díky kterému se Vám automaticky přepočte celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedena včetně DPH a bez montáže.

Po odeslání nezávazné poptávky obdržíte e-mail se shrnutím konfigurace pergoly, včetně unikátního kódu pro zpětnou kontrolu. Do 24 hodin budete kontaktováni obchodním partnerem společnosti ISOTRA a.s., aby s Vámi projednal Vámi zadanou konfiguraci, vyměření, montáž a vytvořil finální objednávku.

A vy se pak už můžete těšit na svou novou bioklimatickou pergolu ARTOSI, která bude přesně podle Vašich představ společně se screenovými roletami, které Vám dodají trochu více soukromí.

*plánované uvedení na trh duben 2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku