• hledat
  • facebook
Sezónní témata 16. prosinec 2019

Zabalte dětem dárky jako profík: na zvířátka!

redakce 2 406 přečtení
Zabalte dětem dárky jako profík: na zvířátka!

Dárky zabalené do klasického vánočního papíru s mašlí vám připadají nudné, nebo si zkrátka nedokážete vybrat žádný, který by se vám líbil? Zkuste letos připravit pro děti balíčky ve tvaru zvířátek – bezpochyby budou nadšené! Přinášíme několik tipů na inspiraci.

Zdroj obrázku: Pinspiration

Medvídek

Medvídek je velmi efektní a přitom jednoduchý. Zabalíte dárek do balicího papíru – pro medvídka je ideální obyčejný hnědý papír, pokud zvolíte vzorovaný, měl by být spíše tmavší s drobnějším vzorem, aby na něm zdobení vyniklo. Vystřihněte ze stejného papíru dvě kolečka a do poloviny je nastřihněte. Stočte do podoby oušek a přilepte na vrchní stranu balíčku. Vystřihněte bílý ovál pro čenich a namalujte oči, špičku čenichu a tlamu černým popisovačem nebo fixou.

562
563

Zdroj a fotografie: emmabee.de

Sob

Sobi sice patří spíš k americkým Vánocům, ale parůžkům a červeným nosům se těžko odolává! Nejvhodnější je v tomto případě opět hnědý nebo zlatý papír. Vystřihněte uši ze stejně barevného papíru, parůžky z tmavšího a dvě malá kolečka pro oči z bílého. Černým a červeným fixem domalujte detaily – případně můžete použít nalepovací oči a červené bambulky místo nosu.

564

Zdroj a fotografie: Pinterest

Špičaté čumáčky a ouška

Využijte přiznané sklady – do špičky přeložte volný konec papíru, který obvykle skrýváme na bocích, namalujte na něj čumáček a okolo něj očička zvířátka. Druhá varianta je přehnout k sobě na horní straně dárku dvě delší strany papíru, nechat trčet dvě špičky po stranách místo uší a obličej nakreslit pod ně.

565

Zdroj: Giftsdetective.com

Sněhulák

Sněhuláci dají více práce a plánování, ale efekt pod stromečkem bude nepopiratelný. Pro každého člena rodiny vyčleňte tři dárky – menší, větší a největší. Zbytek tušíte správně: zabalíte je do bílého papíru, postavíte na sebe podle velikosti a dozdobíte sněhuláka s pomocí opravdové čepice, šály a knoflíků. Nos je nejjednodušší vystřihnout z papíru, papírové nebo namalované mohou být i oči a pusa. Přebývající dárky položte pod stromeček samostatně, ideálně v papíru se sněhuláky.

566

Zdroj: Pinterest

Příjemné zdobení!

Související
Nejnovější