Menu
800 800 110

Isotra slaví 25 let

Isotra 25 let
3 jednoduché kroky k získání bonusu
1
Vyplňte do příslušného políčka váš e-mail. Na ten vám obratem pošleme bonusový voucher na 5 000 Kč.
Šipka
2
Vyberte si z našich produktů a navštivte vašeho nejbližšího prodejce ISOTRA.
Šipka
3
Udělejte objednávku v minimální hodnotě 50 000 Kč a uplatněte na ni váš poukaz.
Získat voucher

Vyberte si ze široké nabídky kvalitní, české stínicí techniky ISOTRA.

Už 25 let jsme součástí vašich domovů a zahrad.
Oslavte to s námi bonusem 5 000 Kč na naše výrobky
K bonusu 5 000 Kč získejte ještě 2 000 Kč navíc!

Navíc při objednání řídicí jednotky TaHoma® pro automatizaci domácnosti, vám bude k vaší objednávce připočten celkový bonus 7 000 Kč.

TaHoma® je špičkou v nabídce Somfy. Uživatelské rozhraní, které ovládáte ze svého počítače, telefonu nebo tabletu, komunikuje s veškerým zařízením v domě od vjezdové brány přes stínění na terase po okna v ložnici a koordinuje jejich pohyb.

TaHoma

Žádost o zaslání voucheru

Kompletní pravidla najdete zde.

ISOTRA 25 let

Společnost ISOTRA působí na trhu od roku 1992. Během 25 let naší existence jsme si díky vlastnímu vývoji a výzkumu vypracovali vedoucí pozici v oblasti clon slunečního záření a energetické úspornosti stínicí techniky nejen v České republice, ale i ve světě. Dodáváme výrobky, které významně přispívají jak k bezpečnosti a pohodlí, tak k příjemnému a modernímu vzhledu Vašeho prostředí. Mezi našimi výrobky najdete nejen exteriérové a interiérové žaluzie, ale i žaluzie solární, rolety látkové, předokenní a screenové, markýzy, pergoly, sítě proti hmyzu, plisse a japonské stěny. Rozmanitost a kvalita sortimentu je podpořena vlastnictvím několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky.